Linkin Park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Linkin Park fanai.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Antakalnio 25

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Chezzy!

Chezzy!


Pranešimų skaičius : 138
Taškai : 5780
Reputation : 0
Join date : 2009-07-19
Age : 28
Miestas : Kaunas

Antakalnio 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Antakalnio 25   Antakalnio 25 EmptyPir. 08 31, 2009 7:07 pm

Sako, kad čia vaidenasi...
Kažkada tame name buvo atliekami bandymai su vaikais...
Dar mėtosi ten jų dienoraščių lapai...
http://public.fotki.com/tipas13/antakalnio_25/
keliose fotkėse galima kažką ižiūrėti...

-----------------------

Ištrauka iš vieno dienoraščio:
"Mielas dienorašti,nebežinau ką man daryti.šiandien mano broliukui nupjovė koją,o rytoj man nupjaus riešus,todėl nebegalėsiu daugiau rašyti.Jei aš liksiu gyva,norėčiau turėti vaikelį.Nežinau kur yra mano tėvai.Aš labai bijau."

-----------------------

O čia kažkokios mergaitės pasakojimas:
gyvenu Elektrenuose, ir norejau nuvykti i antakalnio 25 nama Vilniuje, nes kiek girdejau tai ten tipo jis senas namas stovi, jame vaidenasi ir pan.. Nu ir viena antradieni (tada lygtais antra Velyku diena buvo) ten nuvaziavau su dviem draugem. Dar teko ilgokai paieskot kur jis yra, bet laiko turejom.. Na staip ir radom.. Perlipom ten tvora ir is pradziu labai bijojom eit, nes galvojom kad gal kokiu satanistu bus , ar bomzu.. bet ten biski pastovejom, niekas neislindo tai ir nuejom. Zodziu vaiksciojom visos kartu susikabinusios, nes baisu buvo. (bent jau man). Nieko ypatingo nematem, tik beveik sugriauto namo nuolauzas. Bet kazkaip paziurejau tiesiai i toki kambariuka, ir pamaciau sedincia mergaite.. Eina *** Kaip issigandau.. atsikabinau nuo drauges rankos, ir isbegau is to namo.. atsitupiau ant zemes ir pradejau verkt.. Jos sako tipo kas yra.. Papasakojau viska, tai pradejo klausinet kaip ji atrode ir pan.. Zodziu


va ir nuotrauka su vaiduokliu
kazkokie konturai tai matosi...tikrai atrodo ,kad ten mergaite su kapisonu
Atgal į viršų Go down
Saida`

Saida`


Pranešimų skaičius : 131
Taškai : 5943
Reputation : 4
Join date : 2008-07-07
Age : 31
Miestas : Kaunas

Antakalnio 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antakalnio 25   Antakalnio 25 EmptyKv. 09 03, 2009 2:08 pm

AŠ nieko nemačiau toj nuotraukoj kur turėjo būti mergaitė su kapišonu. Ir šiaip dėl tų lapų. Gali būti, kad ateina kas nors ir specialei primėto su kraupio nesąmoningom istorijom.
Atgal į viršų Go down
http://greenpeace.lithuanianforum.net
 
Antakalnio 25
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Linkin Park :: Laisvalaikis :: Mistika-
Pereiti į: