Linkin Park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Linkin Park fanai.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 DBS užsienio spaudoje

Go down 
AutoriusPranešimas
Chezzy!

Chezzy!


Pranešimų skaičius : 138
Taškai : 5769
Reputation : 0
Join date : 2009-07-19
Age : 28
Miestas : Kaunas

DBS užsienio spaudoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: DBS užsienio spaudoje   DBS užsienio spaudoje EmptyŠt. 11 21, 2009 2:37 pm

DBS užsienio spaudoje 800-chesterbennington-ad

Rašom jeigu radom straispnį užsienio spaudoje.

Chester Bennington's 'Ink, Not Mink' Ad and Contest

Aš vis dar prisimenu Linkin Park "One Step Closer" išgirdus pirmą kartąir galvojau, "Kieno tai?! Man tai patinka! Man patinka šis balsas!" Trys albumai, du Grammy apdovanojimai, bendradarbiavimas su daugeliu mega žvaigždžių ir vėliau projektas, Chester'is Bennington'as dar vis neapvylė manęs.

Nereikia nė sakyti,kad apsidžiaugiau jam pasakius "Taip!" kai mes paprašėme pozuoti peta2's "Ink, Not Mink" kampanijai. Ir spėkit —aš buvau teisi. Žinojau kad Chester'is turi silpnybę gyvūnams. mes buvom laimingi pavogę iš jo kelias minutes (dvi grupės priešakį padaro jį užimtu) kol jis ruošėsi išleisti Dead By Sunrise debutinį albumą, Out of Ashes.

Chester'is nusprendė dirbti su mumis norėdamas padėti skleisti informaciją apie žiaurumą būdingą kailių pramonei. Jis nori, kad jo fanai žinotų, jog milijonai triušių, lapių, meškėnų, audinių, šunų, kačių ir kitų gyvūnų kiekvienais metais yra nužudoma, kad iš jų būtų galima padaryti drabužius ir aksesuarus. Kai kuriems oda yra nulupama dar gyviems, ir tai tik todėl, kad žmonės galėtų juos nešiot.

"Aš įsitraukiau į PETA's 'Ink, Not Mink' kampaniją, nes myliu gyvūnus. Labai palaikau gyvūnų teises. Kas yra labai svarbu suprasti žmonėms, tai žiaurumas kalių pramonėje," mums pasakė Chester'is. "Etrošoko naudojimas gyvūnams, odos nulupimas dar esant gyviems — šie poelgiai yra nežmoniškumas. Kadangi tai neregima, paprastai daugeliui žmonių net nešauna į galvą tokios mintys, mes turim parodyti savo pagarbą … visoms būtybėms pasaulyje."
Atgal į viršų Go down
 
DBS užsienio spaudoje
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Linkin Park :: Dead by Sunrise :: Spauda-
Pereiti į: